ADRES

Bağlarçeşme, Doğan Araslı Blv. Esenyurt/İstanbul

TELEFON

0 212 670 19 61 - 0 535 435 79 63

E-POSTA

bilgi@webbur.net

Bir sorunuz mu var?

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım paketi satın aldığınızda, içinde bir adet alan adı, bir adet barındırma hizmeti (Hosting) ve bir adet SSL sertifikası bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, kurumsal e-posta hesabı, banner tasarımı, grafik tasarım çalışmaları, Whatsapp iletişim ve arama entegrasyonu, günlük yedekleme ve ücretsiz teknik destek gibi hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetlerin tümünün kurulumunu, paket satın alındıktan sonra biz gerçekleştiriyoruz.

Alan adı (domain) ve Hosting (barındırma) hizmeti, genellikle standart olarak yıllık ücretlendirilir. Ancak, avantajlı bir seçenek olarak 3 yıllık paketler de sunulmaktadır. Süresi dolan paketler, yenileme ücretine tabi tutulur.

Sipariş verildikten sonra web sitesinin hazırlanması genellikle ortalama 7 iş günü sürer. Bu süre, iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir, ancak genellikle ortalama 7 gün içinde tamamlanır.

Web siteniz tamamlandıktan sonra sunum hazırlıyoruz ve isterseniz gerekli revizeleri bu süreçte tamamlıyoruz. Müşterilerimiz web sitesini beğenip onayladığı taktirde işi teslim ediyoruz.

İstediğiniz alan adını siz belirliyorsunuz. Seçtiğiniz ürünü sepete ekledikten sonra Ödeme Sayfasında “Alan Adı Giriniz” yazan yere siteniz için belirlediğiniz alan adını yazabilirsiniz.

Daha önce satın almış olduğunuz bir alan adınız mevcutsa sepet sayfasındaki kupon bölümüne “domainmevcut” yazarak 200 TL indirim alabilirsiniz. 

Müşterilerimize hazırlayacağımız tüm web siteleri %100 mobil uyumludur. Hazırladığımız diğer siteleri inceleyebilirsiniz.

Web sitelerimizde SEO sorunu bulunmamaktadır. Kaliteli bir SEO çalışması ile sizi arama motorlarında üst sıralara taşıyacak kodlama ve altyapıya sahibiz. 

Not: SEO çalışması bizim tarafımızdan yapılmamaktadır.

Eğer cevabını bilmediğiniz bir sorunuz varsa

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

    [f12_captcha f12_captcha-87 captcha:image]