E-ticaret

E-ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret sitesi fiyatları genellikle çeşitli özelliklere ve hizmetlere göre hesaplanmaktadır. Temel olarak e-ticaret paketleri aşağıdaki fiyatlandırma özelliklerini kapsamaktadır.

e-ticaret sitesi fiyatları

E-ticaret Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

E-ticaret sitesi fiyatları, birçok farklı faktöre bağlı olarak değişebilir. Genellikle sitenin özellikleri, tasarımın karmaşıklığı, ürün sayısı, ödeme ve kargo entegrasyonu gibi unsurlar fiyatı etkilerken ortalama fiyatlar 9.000₺ ile 50.000₺ arasında değişmektedir.

Webbur E-ticaret Fiyatları

Webbur’un müşterilerine sunmuş olduğu e-ticaret paketlerin, fiyatlarıyla birlikte aşağıda inceleyebilirsiniz.

PREMİUM PAKET15000₺
HOSTİNG2 yıl ücretsizdir
DOMAİN3 yıl ücretsizdir
SSL3 yıl ücretsizdir
SEO UYUMLU
MOBİL UYUMLU
KİŞİYE ÖZEL WEB TASARIM
YÖNETİM PANELİ
ÜRÜN GİRİŞİ
ÜRÜN VARYASYONU
KATEGORİ YÖNETİMİ
BLOG YÖNETİMİ
GÜNLÜK YEDEKLEME
MARKA YÖNETİMİ
İSTEK LİSTESİ
ÜYELİKSİZ ALIŞVERİŞ
SANAL POS
KARGO TAKİP
WHATSAPP DESTEK MODÜLÜ
KUPON KODU
KURUMSAL E-POSTA

Örnek tablolarla standart e-ticaret sitesi fiyatlarını incelediniz. Satın aldığınız hizmete göre fiyatların değişeceğini unutmamak gerekiyor. Sitenize ekleyeceğiniz her yeni özellik fiyatlandırma da şüphesiz ki etkili olacaktır. E-ticaret paketleri kendi içerisinde çeşitli kategorilere ayrılıyor. Örneğin Trendyol veya Hepsiburada gibi pazaryerleri (C2C) E-ticaret kategorisindedir ve fiyatları (B2C) yani işletmeden tüketiciye kategorisinden çok daha yüksek olacaktır. E-ticaret sitelerinin yanı sıra Kurumsal web sitesi paketleri daha hesaplı seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır.

İlgili Yazılar