Satın alacağınız web tasarım paketinin içerisinde bir adet domain, bir adet hosting, bir adet SSL sertifikası vardır. Tüm bunların kurulumunu herhangi bir web sitesi teması satın aldıktan sonra biz gerçekleştiriyoruz.

Satın aldığınız web sitesi paketinin içinde gerekli olan her şey mevcut ( Domain, Hosting, SSL ve Tema) başka bir şeye ihtiyacınız olmayacak.

Domain ve hosting 1 yıllıktır. Bir yılın sonunda yenilenmek mecburiyetindedir. Alan adı ve hostingi yenilediğiniz sürece temaya ek bir ücret ödemeden ömür boyu kullanım sağlayabilirsiniz.

İstediğiniz alan adını siz belirliyorsunuz. Seçtiğiniz ürünü sepete ekledikten sonra Ödeme Sayfasında “Alan Adı Giriniz” yazan yere siteniz için belirlediğiniz alan adını yazıyorsunuz.

Daha önce satın almış olduğunuz bir alan adınız mevcutsa sepet sayfasındaki kupon bölümüne “Alanadımvar” yazarak 100 TL indirim alabilirsiniz. Alan adı paket kapsamında olduğu için uygulanan indirim 100 TL olacaktır.

Tüm kurulumları biz gerçekleştiriyoruz ve bu işlem ortalama 5 saat (maximum 24 saat) sürmektedir. Kurulum tamamlandığında kayıt olduğunuz mail adresinize bilgilendirme gönderilecektir.

Sitemizde ki tüm temalarımız lisanslıdır.

Tüm web sitesi temalarımız mobil uyumludur. Beğendiğiniz web sitesi temasının demo sayfasına giderek “incele” seçeneğine bastıktan sonra üstte çıkan “Responsive” bölümünden monil uyumluluğu kontrol edebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm hazır web siteleri SEO uyumludur. Arama motorlarında sizi üst sıralara taşıyacak avantajlara sahiptir.

Web sitesi satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra maximum bekleme süresi 24 saattir bu süre daha erkende olabilir ama bu süreyi göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Kurulum işlemleriniz bittiğinde sistemde kayıtlı mail adresinize bilgiler gönderilecektir.