Teslimat Koşulları

Satın aldığınız hazır web sitesi, genellikle birkaç saat içinde teslim edilir. Ancak iş yoğunluğuna bağlı olarak bu süreç 24 saate kadar uzayabilir. Satın aldığınız web paketi, demoda görüntülendiği şekilde domain, hosting ve SSL güvenlik sertifikasıyla birlikte teslim edilir. Tüm kurulumlar tamamlandıktan sonra, sitenize giriş bilgileri e-posta yoluyla iletilir. Özel bir tema talebinde bulunulduğunda, teslimat tarihleri satış sözleşmesinde belirtilen şekilde uygulanır. Web sitelerinin kurulumu, Webbur tarafından gerçekleştirilir ve müşteriyle herhangi bir kaynak kod paylaşımı yapılmaz.

İade Koşulları

Webbur tarafından sunulan paketlere ayıp isnadı durumunda, uzman ekibimiz inceleme yapacaktır. İddianın doğru olduğu tespit edilirse, karşı tarafın mağduriyetini gidermek amacıyla hosting, SSL sertifikası ve kurulum hizmeti için alınan ücret iade edilir. Ancak satın alınan domain ve lisanslı tema gibi ürünlerin iadesi, bunların başka kişilere satılamayacağından dolayı mümkün değildir.

MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15’e göre, ‘Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmelere’ uygulanan cayma hakkı istisnası kapsamında, tema ve alan adı için yapılan ödemelerin iadesi kesinlikle mümkün değildir.

Aynı şekilde MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ Madde 15’e göre, b) “Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler” kapsamında, müşteriye özel olarak hazırlanan yazılımın iadesi söz konusu değildir. Satın alınan hizmete ayıp isnadı durumunda ise, gerekli incelemelerin ardından Webbur, herhangi bir ücret talep etmeden ayıbı giderip müşteriye teslim etmekle yükümlüdür.